Calominal – Opinie, Cena, Skład

Ostatnio aktualizowano: Mar 8, 2019 @ 1:58 pm

Calominal - leczenie nadwagiPróbowałyście kiedyś tabletek na odchudzanie? Ja nigdy. Z jednej strony uważałam, że nie mam po co ich brać z drugiej byłam wobec nich nieufna.

Ale zmieniłam zdanie.  To się stało po tym, jak któregoś dnia, wstałam z łóżka i dosłownie zdałam sobie sprawę, że przytyłam, i to sporo!

Dowiecie się o moim odchudzaniu z Calominal, co o nim uważam i czy mi pomógł. Zapraszam!

O nie! Nagle utyłam…

Tak, to może brzmieć śmiesznie, ale tak właśnie ze mną było. Przez ostatnie pół roku miałam wiele stresów w pracy, do tego dochodziły problemy osobiste. Jadłam bardzo nieregularnie, nie ruszałam się prawie wcale i „zajadałam smutki”. Po prostu totalnie przestałam o siebie dbać.

Po jakimś czasie, trochę mi się w życiu poprawiło, ale nagle zdałam sobie sprawę, do jakiego stanu się doprowadziłam w ciągu tych kilku miesięcy. Przytyłam prawie 10kg!

To był szok, wcześniej zwyczajnie nie miałam czasu się zastanowić nad swoim wyglądem, nawet nie zauważyłam, że tyję.

Zawsze moja waga wahała się w granicach 58-60 kg. Teraz ważyłam prawie 70kg. Połowa ubrań z szafy na mnie nie pasowała, włosy się przerzedziły i pogorszyła cera. No dramat.

Jak się pozbyłam tej nadwagi…?

Czas wziąć się za siebie

Nie brałam nawet pod uwagę zostać przy tej wadze. Postanowiłam działać!

Niestety, z czasem na ćwiczenia było ciężko. Jak się siedzi po 10 godzin w pracy a potem ma do ogarnięcia jeszcze dom, to naprawdę trudno chodzić regularnie na fitness a nawet znaleźć czas na bieganie.

Przestałam jednak podjadać i dodałam do posiłków więcej warzyw i owoców. Piłam też więcej wody. Nie było opcji totalnej zmiany diety. Przecież nie będę gotowała oddzielnych posiłków dla męża i dla siebie… Nie mam na to czasu.

To było jednak za mało. Musiałam znaleźć inny sposób na zrzucenie wagi. Zaczęłam obmyślać plan działania. Oto, co zrobiłam…

Calominal na odchudzanie? Czy to działa?

Gdzieś w mediach zobaczyłam reklamę tabletek odchudzających Calominal i zdecydowałam, że spróbuję.

Jak działa Calominal:

– zawiera chitozan, który wiąże duże ilości lipidów

– zmniejsza ilość tłuszczów wchłanianych z pożywienia

– wspomaga redukcję masy ciała

Kupiłam sobie opakowanie i od razu zaczęłam kurację. Po ok. 10 dniach się zważyłam. Waga pokazała kilogram mniej. Pomyślałam, że na pewno na efekty trzeba trochę poczekać, kupiłam następne opakowanie i za kolejne 2 tygodnie miałam się znów zważyć.

Po 23 dniach wchodzę na wagę i co…?

Już wchodząc na wagę wiedziałam, że przeżyję rozczarowanie, ale nie sądziłam, że aż takie… Waga pokazała tylko kolejny kilogram mniej. Szok, nie tego się spodziewałam.

Do tego przeczytałam gdzieś, że Calominal ma wspomagać odchudzanie a nie odchudzać. W takim razie, napis na opakowaniu „leczenie nadwagi” jest bardzo mylący.

Co jeszcze mi się nie podoba w Calominal:

  • Bardzo mała skuteczność
  • Dzienna dawka to aż 4 tabletki (jak dla mnie lekka przesada)
  • Opakowanie zawiera 60 tabletek, więc za 2 tygodniową kurację płacimy ok. 5 dych
  • Nie jest wskazane brać go z tabletkami antykoncepcyjnymi

Możliwe, że tabletki te komuś pomogły, mogę mówić tylko za siebie. Ja nie byłam z nich zadowolona. Cena w porównaniu z działaniem, jest według mnie zbyt wygórowana. Możliwe, że jeśli ktoś ćwiczy i stosuje dietę, to zauważy efekt. Trudno powiedzieć.


Nie daję za wygraną!

Po Calominal było rozczarowanie i chwilowy brak motywacji. Szybko jednak wzięłam się w garść, skoro się powiedziało A to trzeba powiedzieć B.

Przeszukałam strony w Internecie i fora, nawet te zagraniczne. Padło na tabletki Piperinox, o których wyczytałam sporo całkiem dobrych opinii. Do tego to teraz podobno hit odchudzający w Stanach Zjednoczonych.

Co daje Piperinox ?

  • Przyspiesza metabolizm
  • Aktywizuje redukcję tłuszczy oraz utrzymanie wagi ciała
  • Korzystnie wpływa na absorpcję składników odżywczych
  • Wykorzystuje opatentowaną formę piperyny – BioPerine

Na początku trochę mnie odstraszyła cena. Jednak 169,00 zł za opakowanie na miesiąc, to dla mnie dużo… Przeglądając stronę producenta wyczytałam, że jeśli nie będę zadowolona z efektów dostanę zwrot pieniędzy.

Pomyślałam, że jeśli tabletki zadziałają to w sumie wyjdę na plus. W końcu przykładowo karnet miesięczny na siłownię to koszt ok. 120-130 zł, nie wspominając o specjalnych dietach składających się z często nienajtańszych składników. A jak nie będę zadowolona to dostanę moje pieniądze powrotem.

Zdjęcie tabletek:

Nowość tabletki Piperinox

Kupiłam od razu dwa opakowania i zaczęłam brać tabletki. Czy wreszcie schudłam…?

Piperinox – czy warto spróbować po Calominal?

Zdecydowanie tak! Już w trakcie kuracji czułam się lepiej, tak lekko. Po dwóch tygodniach waga pokazała 3kg mniej. Po następnych trzech 5kg !

W końcu po niecałych dwóch miesiącach wróciłam do swojej starej wagi.

Aktualnie ważę 57 kg i jestem niesamowicie zadowolona z tego, co osiągnęłam. Bez głodzenia się i wylewania siódmych potów.

Może ten spadek wagi to też zasługa tego, że zdrowiej się odżywiałam, starałam w wolnej chwili robić proste ćwiczenia, ale i tak jestem przekonana, że na moją aktualną figurę największy wpływ miało Piperinox.

Zdjęcia w trakcie i po zakończeniu brania tabletek Piperinox:

Brzuch w trakcie kuracji

Po odchudzaniu z tabletkami

Po kuracji z tabletkami odchudzającymi

Jak się czuję teraz?

Oczywiście nie wiem czy na każdego te tabletki podziałają tak jak na mnie. Pewnie każdy organizm jest inny. Fajne jest to, że dzięki temu, że schudłam, zaczęłam bardziej doceniać swoje zdrowie.

Postanowiłam, że za wszelka cenę utrzymam ten efekt. Nie chcę się znowu tak zapuścić. Zdałam sobie też sprawę, że nie warto poświęcać swojego wyglądu, zdrowia i komfortu psychicznego.

Trzeba dbać o zdrowie i znaleźć choćby godzinę czy dwie w ciągu dnia tylko dla siebie.

Zajrzyjcie też do artykułu o Piperinox pod tym linkiem.


Aktualizacja:

Po dwóch miesiącach od skończonej kuracji z Piperinox wciąż czuję się bardzo dobrze. Nadwaga nie powraca! Kilka razy w tygodniu biegam, jeżdżę na rowerze. Nie jem po 19.00.

Usłyszałam w przeciągu tych kilku miesięcy wiele miłych słów na swój temat. Dobre słowa naprawdę potrafią zmotywować. Mam nadzieję, że może komuś pomogłam moim wpisem.

I wiedzcie, że zaufałam oficjalnemu dostawcy Piperinox, nie bawiłam się w żadne tanie podróbki, szkoda na tym oszczędzać.

Calominal – Opinie, Cena, Skład
3.5 (69.64%) 56 głos[y]

 

Jeśli poszukujesz więcej artykułów związanych ze zdrowiem i odchudzaniem, zapraszamy poniżej:

Leave a Reply

Your email address will not be published.